środa, 16 kwietnia 2014

Domowy plac zabaw.

Domowy plac zabaw, hit czy kit?

Ktoś powie : Po co? Bez sensu! Rozpieszczanie dzieci! Izolacja od rówieśników!


A dla mnie? Namiastka placu zabaw w swoim ogrodzie, chwila wytchnienia, trochę czasu dla siebie.

Tata nareszcie złożył Brzdącom prezent, który Polcia dostała na roczek. Pogoda dopisuje, więc szkoda siedzieć w domu, na plac zabaw nie mamy daleko, ale gdy tam jestem nie mogę np. zmywać naczyń patrząc na huśtające się dzieci, czy pić kawy w swoim ulubionym kubku. ;) A tu mogę, widzę wszystko co dzieje się w ogrodzie, dzieci mnie słyszą i cieszą się gdy będąc w kuchni pojawiam się w oknie krzycząc "A kuku!" Pola aż piszczała z radości.

Jedynym złem w ogrodzie są pająki! Nie mam pojęcia skąd ich tyle :/ Ja się ich strasznie boję, gdy je widzę panikara ze mnie jakich mało, do domku i płotu po lewej stronie nie podchodzę! Gdy tylko wyjdziemy na ogród te ohydztwa się tam pojawiają, pewnie one bardziej boją się nas i po prostu uciekają z trawy po , której biegamy, ale nie ważne, ważne jest to , iż są ich dziesiątki i nie mogę w spokoju bawić się z dziećmi, bo kontem oka je widzę.... Nigdy tyle na raz ich nie widziałam, mają chyba gniazdo pod domkiem na ogródku, zauważyłam to, gdy kilka dni temu obok wywróciła się Pola. Musimy z mężem coś wymyślić, może skoszenie trawy trochę pomoże? Zobaczymy.

A Wy co myślicie o takich huśtawkach? :)Od dziś zaczynamy również naukę jeżdżenia na rowerze z pedałami :) W domu ćwiczymy pedałowanie i gdy Oluś już je opanuje wyruszymy na spacer bez bocznych kółek, Brzdąc super sobie radzi z równowagą na biegówce, więc bez sensu aby to zatracił mając małe kółka, co z tego wyjdzie? Zobaczymy :D6 komentarzy:

 1. a kiedy bedzie wpis o tych pamiatkach i o zdjeciach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak znajdę czas by zrobić zdjęcia pamiątkom :) a wpis o zdjęciach będzie jak je wywołam wiec jeszcze trochę trzeba będzie poczekać ;)

   Usuń
  2. wpis o pamiątkach już jest :)

   http://brzdacedwa.blogspot.co.uk/2014/04/by-nigdy-nie-zapomniec.html

   Usuń
 2. Super taki mini plac zabaw ;) skoszenie trawy coś powinno pomóc, a jak nie to szukajcie jakiś środków na insekty, żeby je odstraszyć :) A Pola coś niezbyt udany dzień miała, sądząc po jej poważnych minkach ;)
  Katrin0024

  OdpowiedzUsuń