wtorek, 13 maja 2014

Matka wysiada...

Każdy ma chyba czasami dosyć? Ja na dziś dzień tak mam!

Dzisiejszy dzień mnie wykończył! A raczej nie on, tylko Brzdące, które marudziły dziś do granic możliwości. 

Nie wiem czy to zachowanie było spowodowane chorobą Olusia, chyba nie, raczej jego powrotem do zdrowia, musiał nadrobić to co przez weekend wyleżał... Od wczoraj jest na antybiotyku, ma zapalenie gardła, ale już czuje się lepiej, dziś dał o tym znać...

 Nienawidzę się użalać nad sobą, no ale dzisiaj mnie to wszystko przerosło... Pola rozwalała co tylko się da, wyciągała makaron z paczki, gniotła ,go po całej kuchni rozrzucała, wysypywała kocią karmę, wylewała picie z butelki specjalnie, Olek marudził, że chce płatki bez mleka, jak mu je przyniosłam, ze jednak chleb z serem żółtym, a potem, że jednak nie On woli picie, wrr.... Bawili się , prosiłam o posprzątanie zabawek, ale gdzie tam, nagle Olek skok na pudełko , w którym chowamy zabawki, rozerwało się a on na to 'Hura! udało się ":O   Za kare zabrałam mu nowe zabawki, płacz, histeria, no ale niestety... poszedł spać, obudził się , posprzątał. Zabawa z siostrą, on bije ją, ona go gryzie?! Co się dzieje z moimi dziećmi, co dolega Poli? No jak to co , naśladuje brata! Olek siada na sofie, ona go skopuje nogami, on ciągnie Pole za włosy, a moje prośby i groźby sobie latają w powietrzu i nikt mnie nie słucha.

Pora snu, Pola zasnęła, Oluś wymyśla, za chwilę Ona sie obudziła :/ no ale jak to przecież powinna spać tak jak zawsze 3 godziny... nie ma, nie dałam piersi, po godzinie zasnęła, gdy ja leżałam obok... tak od 20 minut raczę się błoga ciszą :) Dobrze , że jutro jest nowy dzień ! 

Mimo wszystko cała złość mi minęła i teraz moje Brzdące grzecznie śpią i wyglądają jak aniołki :)


Kilka kadrów Polci :)

Tulipanowa Panienka :)3 komentarze:

 1. Każda z Nas tak ma, lecz zawsze wychodzi słońce!:)
  za mną fatalna noc, ale poranek wynagrodził wszystko.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ach jak moi tak świrują to bym uciekła tak na kilka dni odpocząć:D na szczęście przychodzi noc i jakoś mija wszystko:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakie boskie zdjęcia .Bajeczne :)pozdrawiam :)
  http://swiatamelki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń