czwartek, 9 lipca 2015

Jak leci czas...

Witamy Was ! :) Dłuugo nas nie było, ale jakoś tak wyszło, dalej nie wiem co z blogiem, w jaka stronę będę chciała iść, czy będę tu dodawać coś regularnie, czy raz na jakiś czas, ale dziś, dziś naszła mnie mała refleksja.


Moja mała córeczka ma dziś 2 lata, 4 miesiące i 2 tygodnie i wiecie co ? Własnie uświadomiłam sobie, że dokładnie tyle lat miał Oluś gdy na świat przyszła Pola! Ona dla mnie jest taka malutka, a Oluś , On wydawał mi się wtedy taki duży. Jak ten czas szybko leci, jak chwile uciekaja nam między palcami, to jest szok!
Z racji długiej nieobecności kilka podsumowań Polci:
- umie liczy do 10 po polsku i po angielsku
- na chwile obecną ulubiona bajka to Krudowie
- ulubione jedzonko - pomidory!
- uwielbia spiewać i tańczyć
- mała  z niej gaduła, od dłuższego czasu pięknie mówi, opisuje swoje emocje, zachwyca się pięknem otaczającego świata mówiąc np. "Zobac mamusiu kotek! Jaki piekny, kocham go wies!? A ciebie tes kocham i tatusia i Olusia, bo wies ja kocham wsystkich!"
- jest naszym małym promyczkiem, ciągle uśmiechnięta, pogodna i wesoła,
- bardzo kontaktowa i lubiąca iść na kompromis, jednak kiedy trzeba umie się obronić i powiedzieć co myśli np. zabiera jej ktoś zabawkę ona mu ją wyrywa i mówi " Zostaw to moje! Nie wolno zabierac wiesz?! jestes niegzecny !" i macha plauszkiem nu nu nu.
- uwielbia przedrzeźniać brata
- ulubiona zabawa to huśtanie, mogłaby cały czas :)
- nie lubi natki pietruszki,


Mały miks zdjęć :)
2 komentarze:

  1. A pamietam jak Pani zdjecia na FBL dodawała jeszcze z brzuchem 😊

    OdpowiedzUsuń
  2. świetne szkraby, a ten wianek to po prostu mistrzostwo :)

    OdpowiedzUsuń