niedziela, 22 lutego 2015

Imprezowo, dwulatkowo, frozenowo

Nasza mała królewna za 3 dni skończy 2 latka, ale wczoraj mieliśmy imprezkę urodzinową. Bedzie mało pisania, więcej zdjęć.

 Temat przewodni wybrała sama Polcia, pokazałam jej kilka postaci z bajek i stwierdziła, że chce Frozen. Jej ulubiona bajka w końcu ;) Przecież chodzi po domu i śpiewa co chwilę "mam te moc". Kupiliśmy parę gotowych rzeczy do dekoracji, ale sama zrobiłam proporczyki i kwiatki wczoraj przed imprezką, skończyłam je, powiesiłam i wróciłam do pracy w kuchni, robiąc coś tam usłyszałam tylko szzuuuuu , wchodzę i co? Polcia zadowolona w najlepsze zerwała ozdoby i podarł trójkącik z literką T ;) także trzeba było szybko naprawiać :D

Torcik tematyczny upiekła moja przyjaciółka, chrzestna Polci, zachwycił mnie :) Dziękujemy Bardzo!
Imprezka była udana, goście obdarowali małą fajnymi prezentami z których Pola bardzo się cieszy, mimo iż dostała 5 lalek , to każda jest inna, a dodatkowo każdy dołączył w prezencie coś z Frozen :) Zabawa była udana, dzieci szczęśliwe i to najważniejsze, a ja tak się wkręciłam z tą tematyką, że dziś mi się śnił sklep Disneya i to , że wszyscy kupowali tam zabawki dla Polci z postaciami z bajki. 

2 komentarze:

 1. Super!
  A tort szaleństwo, byłam pewna, że z cukierni... dopiero na fbl przeczytałam, że to przyjaciółki dzieło :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a tu pod zdjęciami jest napisane , że moja przyjaciółka robiła :) Ale wyszedł jej rewelacyjny, mój pomysł zrealizowany w 200% :)

   Usuń